Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Jaki będzie? W dużej mierze zależy od nas. „The best way to predict the future is to create it” – czyli twórzmy przyszłość zamiast czekać na to co nadejdzie.

1 stycznia to dla wielu data magiczna, rozpoczęcie czegoś nowego, a także zakończenie poprzedniego rozdziału naszego życia. Niektórzy tego dnia robią noworoczne postanowienia, pisałam o tym tutaj:

http://4hrsolutions.pl/pl/postanowienia-noworoczne/

http://4hrsolutions.pl/pl/postanowienia-noworoczne-2/

inni ciągle dochodzą do siebie po szaleństwach sylwestrowej nocy. Niezależnie od tego do której grupy należycie, koło życia raczej nie będzie dla Was nowością.

Dla mnie początek nowego roku do zawsze okazja do pochylenia się nad własnym kołem życia. Widzieliście na pewno wiele różnych odmian kół życia i każda z nich lepsza od poprzedniej.

Ja korzystam z następującej wersji:

 

 

 

Można korzystać ze skali numerycznej (dla tych lepiej się odnajdujących w szczegółach), można również bawić się kolorami i skalą odcieni (od jasnego niebieskiego do ciemnego granatu). Zachęcam również do dowolnego nazywania części kół, a nawet do ilości poszczególnych plasterków (4, 6 lub 8, ale raczej nie więcej, bo cieżko będzie się na nich skupić).

 

 

 

Natomiast ćwiczenie do którego chciałabym Was zaprosić to zrobienie dwóch kół, w styczniu i później w grudniu. Sprawdźcie co udało Wam się osiągnąć, a do czego należy się jeszcze bardziej przyłożyć. Bardzo interesująca obserwacja, zwłaszcza jeśli obydwa koła umieścicie tuż obok siebie. Gwarantuję, że tematów do przemyśleń nie zabraknie. A w międzyczasie:

 

Powodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!!!